Perfumy

Każda z nas pragnie zwracać na siebie uwagę, być elegancka i przykuwać uwagę osób wokół. Każdego dnia dbamy o swój wygląd, pielęgnujemy swoje największe atuty i ukrywamy niedoskonałości. Teraz przykujemy spojrzenia innych – swoim zapachem. Blue Nature przygotowało dwie kompozycje zapachowe. W zależności od tego jaką jesteś osobą lub jaki masz aktualnie nastrój, wybierz wersję dla siebie!

Sensation – woda perfumowana

50ml

Idealny zapach dla namiętnych i zmysłowych kobiet, które cechuje niezależność i oryginalność oraz szalony temperament z nutą romantyzmu. Nowoczesna mieszanka aromatów z łatwością uwiedzie nie jednego mężczyznę.

Namiętność i zmysłowość zamknięta w Sensation.

Nuta głowy: kwiat neroli, malina, cytryna

Nuta serca: kwiat neroli, kwiat pomarańczy, jaśmin, gardenia

Nuta podstawy: paczula, miód

Pełna cena katalogowa: 115,00 zł*

Blossom – woda perfumowana

50ml

Wspomnienie lata zaklęte w kwiatowo-owocowej kompozycji. Otul się zapachem emanującym radością życia. Promienna, pogodna i pozytywnie nastawiona do ludzi i całego świata – taka jest kobieta, której osobowość wyraża ten zapach.

Blossom – uwodzenie, szczęście i kobiecość.

Nuta głowy: sycylijska cytryna, zielone jabłko, pomarańcza

Nuta serca: jaśmin, biała róża

Nuta podstawy: cedrowe drzewo, piżmo, ambra

Pełna cena katalogowa: 99,00 zł*
*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!