W kapsułce

Ciągły brak czasu, zabieganie, stres, mnóstwo obowiązków i mało snu. Niestety tak wygląda życie większości z nas. Pracując non stop na pełnych obrotach, dajemy z siebie wszystko. Często kosztem zdrowia i prawidłowej diety, która jest niezbędna dla naszego dobrego samopoczucia i osiągnięcia maksimum możliwości ciała i umysłu. Blue Nature wychodzi nam naprzeciw i przedstawia rozwiązanie na miarę XXI wieku! Zdrowie i uroda dostępne dla nas zawsze, wszędzie i o każdej porze. Naturalne składniki zawarte w kapsułkach wspomogą nasze ciało i uzupełnią dietę, abyśmy mogły dawać z siebie jeszcze więcej! A małe i poręczne opakowania zmieszczą się w każdej kobiecej torebce! Jeszcze się zastanawiasz? Sprawdź, co możesz osiągnąć z naszymi kapsułkami!

Chciałabyś zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać wymarzoną sylwetkę? Wspomoże Cię Red Tea!

A może potrzebujesz oczyszczenia i wzmocnienia odporności? Poczytaj co zaoferuje Ci Green Tea!

Wreszcie, jeśli marzy Ci się jędrna i gładka skóra, to czas na Cellutellę!

Proszek perłowy w kapsułkach Pearl Powder

30 kapsułek

W 100% czysty proszek perłowy, zamknięty w kapsułkach jako suplement diety. Powstaje z drogocennych pereł, wytwarzanych przez mięczaki. To unikalne źródło wapnia, aminokwasów (w tym egzogennych), mikroelementów oraz witamin z grupy B. Od tysięcy lat jest już znany w Chinach i wykorzystywany w medycynie dla utrzymania zdrowia i młodości. Zawiera w sobie również białko (koncholin), które jest głównym składnikiem masy perłowej. Połączenie kompleksu wapniowo-białkowego wyróżnia się wysoką przyswajalnością. Dzięki temu jego wszechstronność w zastosowaniu przekłada się na wszechstronne działanie, jednocześnie zdrowotne, pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Celutella

60 kapsułek

Innowacyjny suplement diety zwalczający cellulit. Kapsułki bogate są w 5 naturalnych składników, które walczą z pomarańczową skórką od wewnątrz. Spożywanie ich regularnie powoduje usunięcie źródeł powstawania cellulitu, czyli:

  • Tkanka tłuszczowa  – spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i zapobieganie odkładaniu się tłuszczu
  • Toksyny –  usuwanie substancji toksycznych
  • Cukry – zmniejszenie wchłaniania węglowodanów

Czerwona herbata Pu-erh

30 kapsułek

Suplement diety w postaci czerwonej herbaty z chelatem chromu w kapsułkach. Ten charakterystyczny napar posiada cudowne właściwości przyspieszające metabolizm. Wspomaga pracę układu pokarmowego i wątroby.  Regularne spożywanie obniża cholesterol i ciśnienie krwi, poprawia pamięć, koncentrację oraz krążenie. Nasza Red Tea jest połączeniem ekstraktu z czystej czerwonej herbaty Pu-Erh z chelatem chromu, które sprzyja szybszemu spalaniu tłuszczu. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób na skorzystanie z dobrodziejstw tych składników. Małe opakowanie sprawia, że możemy zawsze mieć ją przy sobie i w każdej chwili po nią sięgnąć zamiast ciągłego parzenia liści. Z kolei chelat chromu jest pochodzenia organicznego, co podwyższa jego przyswajalność i jest w pełni bezpieczne dla organizmu.

Zielona herbata

30 kapsułek

Suplement diety w postaci zielonej herbaty w kapsułkach. Jak powszechnie wiadomo, zielona herbata ma szereg zalet i zbawiennych właściwości dla naszego organizmu, a jedna kapsułka naszej Green Tea ma moc aż 5 filiżanek herbaty. Oczyszcza organizm, wspomaga odchudzanie, poprawia krążenie i ma działanie antyrakowe. Ale zielona herbata to przede wszystkim silny antyoksydant, zwany często eliksirem młodości, zawiera minerały i mikroelementy. Regularne spożywanie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega otyłości. Wygoda jaką daje nam Green Tea w kapsułkach sprawia, że możemy skorzystać z jej cudownych właściwości w każdej chwili i w optymalnych dla organizmu dawkach.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!