Czas Na Detox

Detox – to inaczej usuwanie toksyn z organizmu. Niestety przy ciągle wzrastającym zanieczyszczeniu środowiska, nie jesteśmy w stanie zapobiec dostawaniu się ich do naszego ciała. Dostarczamy je razem z pożywieniem i powietrzem. Wysoko przetworzona żywność jest pełna niekorzystnych substancji, które trafiają z nią do naszego żołądka. Nieodpowiednia dieta w połączeniu z nadużywaniem leków doprowadza do tego, że tracimy zdolność do samooczyszczania się. Na szczęście Blue Nature wychodzi nam naprzeciw i przygotował specjalną kurację odkwaszającą organizm i wspomagającą wydalanie z niego toksyn. PH Body Balance to zdrowy nawyk na co dzień.

Zadbaj o siebie i pozbądź się toksyn na dobre!

PH Body Balance

smak pomarańczowy, miesięczna kuracja – 30 porcji

Suplement diety, skutecznie regulujący równowagę kwasowo – zasadową w naszym organizmie. Jest to bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia, utrzymania odpowiedniej wagi ciała i zdrowia. Zakwaszenie organizmu może doprowadzić nawet do odwapnienia naszych kości, a w skrajnych przypadkach białka ulegają denaturacji, przestają działać enzymy komórkowe, ustaje wymiana gazów oddechowych. Gdy pH naszego ciała nie jest zachowane w optymalnych normach to odczujemy to również w naszym codziennym samopoczuciu.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!