Czas Na Detox

Detox – to inaczej usuwanie toksyn z organizmu. Niestety przy ciągle wzrastającym zanieczyszczeniu środowiska, nie jesteśmy w stanie zapobiec dostawaniu się ich do naszego ciała. Dostarczamy je razem z pożywieniem i powietrzem. Wysoko przetworzona żywność jest pełna niekorzystnych substancji, które trafiają z nią do naszego żołądka. Nieodpowiednia dieta w połączeniu z nadużywaniem leków doprowadza do tego, że tracimy zdolność do samooczyszczania się.

Na szczęście Blue Nature wychodzi nam naprzeciw i przygotował specjalną kurację odkwaszającą organizm i wspomagającą wydalanie z niego toksyn. PH Body Balance to zdrowy nawyk na co dzień.

Kluczową rolę w oczyszczaniu organizmu sprawuje nasza wątroba, ale aby działała sprawnie trzeba dostarczać jej antyutleniaczy, co wspomoże detoksykację. Idealny do tego będzie nasz Sok z karczocha, który wzbogacony ananasem niesie ze sobą również wiele innych korzyści między innymi przyspieszy gojenie się tkanek w naszym ciele.

Zadbaj o siebie i pozbądź się toksyn na dobre!

PH Body Balance

smak pomarańczowy, miesięczna kuracja – 30 porcji

Suplement diety, skutecznie regulujący równowagę kwasowo – zasadową w naszym organizmie. Jest to bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia, utrzymania odpowiedniej wagi ciała i zdrowia. Zakwaszenie organizmu może doprowadzić nawet do odwapnienia naszych kości, a w skrajnych przypadkach białka ulegają denaturacji, przestają działać enzymy komórkowe, ustaje wymiana gazów oddechowych. Gdy pH naszego ciała nie jest zachowane w optymalnych normach to odczujemy to również w naszym codziennym samopoczuciu.

Skoncentrowany sok z karczocha

90 ml

Sok z karczocha bez dodatku cukru i konserwantów – 100% naturalny. Karczoch silnie wspomaga odchudzanie, przyspieszając trawienie i przemianę materii, co pozwala w szybszym tempie uporać się z niechcianymi kilogramami. Picie naszego soku pozytywnie wpływa na cały organizm, ale ze szczególnym uwzględnieniem wątroby. Wzbogacony ananasem przyjemnie smakuje i posiada dodatkowe właściwości. Bowiem ananas zawiera naturalne enzymy, które działają przeciwzapalnie, wspomagają gojenie się tkanek i poprawiają efektywność trawienia pokarmów.

Skoncentrowany ekstrakt z karczocha w proszku

3 x 5g

Ekstrakt karczocha w proszku to nowe rozwiązanie dla osób lubiących dbać o siebie zawsze i wszędzie. Saszetki zawsze można nosić przy sobie i mieć pewność, że zawsze są świeże, ponieważ każda saszetka jest szczelnie zamknięta w trójwarstwowej folii bez dostępu powietrza i światła. Wygodna forma rozpuszczalna w wodzie pozwala nie tylko mieć je przy sobie, ale także spożyć go w każdych warunkach i miejscu. Nie ważne, czy jesteś akurat w pracy, załatwiasz sprawy na mieście czy podróżujesz!

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!