Błoto prosto z Morza Martwego do stosowania jako maseczka lub okłady na ciało i twarz. Od lat jest ono wykorzystywane w kosmetyce i naturalnych terapiach, w salonach SPA i odnowy biologicznej. Zabiegi z jego udziałem zawsze cieszą się popularnością i moda na nie nigdy nie przemija, gdyż wspaniałe działanie jakie za sobą niesie ma korzystny wpływ na każdą cerę i jest skierowane dla każdej grupy wiekowej. Posiadanie takiego małego SPA w domu oszczędza czas i pieniądze wydane na zabiegi w salonach.

Możesz je wykorzystać do:

  • pielęgnacji skóry przetłuszczającej, zwalczania wyprysków i trądziku
  • kosmetyki cery dojrzałej, gdyż niweluje zmarszczki i opóźnia starzenie
  • wsparcia leczenia łupieżu, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry, grzybic oraz łuszczycy
  • łagodzenia objaw zapalenia kości i nerwów, artretyzmu i reumatyzmu (nakładane na kręgosłup i miejsca dotknięte tymi objawami)
  • łagodzenia objawów stresu, migren i odczucia zmęczenia

Błoto jest wydobywane ręcznie i przechodzi szczegółową analizę, zanim trafi do naszych opakowań. Sprawdzamy czy posiada wszystkie potrzebne mikroelementy i czy jest najwyższej jakości. W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku podobnych produktów, nasz kosmetyk nie kryje w sobie dodatków, polepszaczy ani konserwantów, dlatego zasługujesz na niego zawsze.

Sposób użycia:

Stosowanie jest bardzo dowolne i możesz je dostosować do swoich potrzeb, na przykład:

  • jako maseczki na twarz (okład utrzymujemy 15 min i zmywany ciepłą wodą nim całkowicie zaschnie, zaczerwienie i lekkie pieczenie skóry tuż po zabiegu są naturalną reakcją),
  • jako maseczki na włosy,

w postaci okładów na całe ciało, bądź poszczególne partie.

Pełna cena katalogowa: 39,99 zł*

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!