Serum do stosowania jako kuracja dzienna. Jeden z preparatów, które tworzą High IntensiveTherapy, czyli dwa uzupełniające się kosmetyki, synergicznie działające całą dobę. Daje to wysoką skuteczność działania każdego z nich i pogłębia ich wzajemne efekty.

Kuracja Blue Nature przyczynia się do wygładzenia, ujędrnienia i ekspresowego liftingu skóry, a dzięki wyjątkowym, czterem uzupełniającym się komponentom posiada również działanie przeciwstarzeniowe.

DAY Active Serum posiada dwa składniki aktywne – Liftonin-Xpress® oraz Wyciąg z Białej Perły. Przyczyniają się one do tego, że skóra jest napięta, uelastyczniona, wygładzona i jednolita. Uzupełnieniem serum na dzień jest Night Active Serum.

Przeznaczenie: Każdy rodzaj cery z utratą napięcia i jędrności, skóra z oznakami zmęczenia, stresu; cera dojrzała oraz profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Wskazania: Regeneracja na poziomie komórkowym, odżywienie, ujędrnienie, wygładzenie skóry.

Sposób użycia: Emulsję rozprowadź na czystej skórze twarzy i szyi omijając górne powieki. Stosuj rano pod krem z linii Perfect Beauty.

Pełna cena katalogowa: 74,90 zł*

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Składniki aktywne:

  • Liftonin®-xpress – to innowacyjne połączenie polimerów liftingujących i mikroalg z Morza Czerwonego, daje natychmiastowe i widoczne wygładzenie skóry. Wygładza zmarszczki wokół oczu nawet o 74% w ciągu godziny. Zapewnia widoczne efekty. Skuteczność potwierdzona badaniami.
  • Wyciąg z białej perły – wspomaga regenerację skóry, redukuje zmarszczki i nierówności skóry, nadając jej niezwykłą gładkość i jędrność. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i wzmacnia skórę.

Efekty stosowania:

  • Widoczny efekt napięcia i liftingu
  • Wzrost jędrności i elastyczności skóry
  • Natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek
  • Wzrost poziomu nawilżenia

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!