W eliksirze znajdziesz czysty Koenzym Q10 wzbogacony kompleksem witamin A, E, F i B3. Dzięki takiej formule i składnikom jest on niezwykle skuteczny. Wzmacnia odżywia i chroni skórę, ale jego główne zadanie to przede wszystkim opóźnianie procesu starzenia się naszej skóry. Koenzym Q10 jest niezbędny do funkcjonowania każdej naszej komórki w ciele, a z wiekiem jego ilość zawarta w skórze stopniowo spada, tak jak innych cennych składników w naszym ciele. Wmasowany czysty koenzym w skórę przechodzi do głębszych jej warstw i wspomaga pracę komórek i ich proces energetyczny.

Przeznaczenie: eliksir przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę. Przeznaczony dla cery dojrzałej i z oznakami starzenia się, szczególnie polecany po 35. roku życia, gdyż wtedy spada ilość naturalnego koenzymu Q10 w organizmie.

Wskazania: skóra z drobnymi zmarszczkami, skłonna do wysuszania, narażona na promieniowanie UV. Eliksir jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Sposób użycia: nałożyć kilka kropel na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem, samodzielnie lub pod krem.

Pełna cena katalogowa: 49,90 zł*

Składniki aktywne:

  • Czysty Koenzym Q10 wysoce przyswajalny przez skórę posiada zdolność do opóźniania procesu starzenia się skóry oraz chroni przed rozpadem kolagenu wywołanym przez UVA. Z wiekiem spada ilość koenzymu Q10 w skórze, a to sprawia, że zwalnia proces regeneracji komórek , skóra starzeje się. Wmasowany w skórę Koenzym Q10 wnika do głębszych warstw skórnych i reguluje proces energetyczny w komórkach.
  • Witaminy A,E,F, B3 wzmacniają, odżywiają i chronią skórę, wspomagają odmładzające działanie koenzymy Q10.

Efekty stosowania:

  • poprawia jędrność skóry,
  • poprawia elastyczność skóry,
  • niweluje drobne zmarszczki,
  • chroni przed szkodliwym działaniami czynników zewnętrznych:
    • promieniowaniem UV,
    • zanieczyszczeniami środowiska.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!