Eliksir to 100% czystego kolagenu morskiego z aminokwasami, które stymulują proces produkcji kolagenu w skórze. Kolagen to naturalnie występująca substancja w skórze człowieka, której wraz z wraz z wiekiem niestety zaczyna ubywać. Jest ona odpowiedzialna za jędrność i sprężystość naszego ciała, skóry. Mniejsza ilość kolagenu w skórze to także jedna z przyczyn powstawania zmarszczek, dlatego tak ważne jest uzupełnianie tego składnika, jeśli chcemy jak najdłużej zachować młodość i dobrą kondycję naszej skóry. Eliksir Collagen wspomoże Cię na co dzień w odbudowie, pielęgnacji i w profilaktyce przeciwstarzeniowej Twojej skóry. Podejdź do swojej skóry profesjonalnie. Zadbaj o jej świeżość i blask!

Przeznaczenie: eliksir przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę. Przeznaczony dla cery dojrzałej i z oznakami starzenia się, zalecany po 26. Roku życia, gdyż wtedy spada ilość naturalnej produkcji kolagenu w organizmie.

Wskazania: skóra wiotka, sucha, dojrzała, z oznakami starzenia się i z widoczną utratą elastyczności.

Sposób użycia: nałożyć kilka kropel na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem, samodzielnie lub pod krem Pefect Beauty lub Botanic!

Pełna cena katalogowa: 49,90 zł*

Składniki aktywne:

  • 100% naturalny, niskocząsteczkowy kolagen morski – zawierający 18 aminokwasów stymulujących pracę fibroblastów do produkcji kolagenu w skórze. Dzięki małej cząsteczce peptydy mają zdolność pokonywania bariery skórnej i wnikania w głąb naskórka. Kolagen to podstawowy budulec skóry. Ilość wytwarzanego kolagenu zmniejsza się po 26 roku życia a jego ubytek powoduje wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego tak ważne jest uzupełnianie kolagenu.

Efekty stosowania:

  • zwiększa poziom nawilżenia skóry,
  • poprawia jej elastyczność,
  • zapobiega wiotczeniu skóry,
  • przywraca właściwą gęstość i spoistość skóry.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!