Serum, które oparte jest na jednym z najskuteczniejszych składników przeciwstarzeniowych, czyli czystym retinolu. Jest to główna forma witaminy A w czystej postaci. W komórkach skóry ulega przekształceniu do kwasu retinowego, który charakteryzuje się wysokim efektem działania, jednocześnie nie podrażniając skóry i wspomagając jej regenerację. Eliksir piękna – Retinol jest wzmocniony przez kompleks witamin C, E, F, które działają silnie odmładzająco i antyoksydacyjnie. Nasz kosmetyk za sprawą odpowiednich składników pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje odnowę komórkową skóry, wygładza zmarszczki, stymuluje keratynizację skóry, rozjaśnia przebarwienia. Chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Przeznaczenie: eliksir przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę. Przeznaczony dla cery dojrzałej i z oznakami starzenia się. Nie należy stosować go przed wystawieniem skóry na działanie promieni słonecznych, może powodować przebarwienia.

Wskazania: skóra z oznakami starzenia się, matowa, szara, dojrzała i wymagająca regeneracji i ujędrnienia, a także skłonna do przebarwień.

Sposób użycia: nałożyć kilka kropel na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia. Stosować wieczorem, samodzielnie lub pod krem, nie stosować w okresach, w których występuje silne nasłonecznienie.

Pełna cena katalogowa: 49,90 zł*

Składniki aktywne:

  • Czysty retinol (witamina A) kapsułkowany – jeden z najskuteczniejszych składników przeciwstarzeniowych. Dzięki zaawansowanej metodzie kapsułkowania jaka została zastosowana, retinol nie ulega utlenianiu, utrzymuje swoją stabilność i trwałość aż do momentu aplikacji na skórę, kiedy to w sposób kontrolowany witamina uwalnia swoje właściwości i aktywnie działa dokładnie w tej części skóry, której komórkom chcemy zapewnić najwięcej korzyści.
  • Kompleks witamin C, E,F, – które cechuje silne działanie antyoksydacyjne i odmładzające; witaminy poprawiają elastyczność, jędrność, nawilżenie i wzmacniają funkcje wodno-lipidowe skóry, działają przeciwstarzeniowo.

Efekty stosowania:

  • pobudza produkcję kolagenu i elastyny,
  • stymuluje odnowę komórkową skóry,
  • wygładza zmarszczki,
  • stymuluje keratynizację skóry,
  • rozjaśnia przebarwienia,
  • chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem,
  • przywraca skórze świeżość i blask.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!