Zestaw Perfect Beauty High Intensive Therapy

Zestaw kuracji High IntensiveTherapy, składającej się z serum na noc (15 ml) i serum na dzień (15 ml), czyli dwa uzupełniające się kosmetyki, synergicznie działające całą dobę. Daje to wysoką skuteczność działania każdego z nich i pogłębia ich wzajemne efekty.

Kuracja Blue Nature przyczynia się do wygładzenia, ujędrnienia i ekspresowego liftingu skóry, a dzięki wyjątkowym, czterem uzupełniającym się komponentom posiada również działanie przeciwstarzeniowe.

NIGHT Active Serum posiada dwa składniki aktywne – Argireline® oraz Nanozłoto. Przyczyniają się one do tego, że skóra jest wygładzona, zregenerowana, pełna blasku i jędrności. Uzupełnieniem serum na noc jest Day Active Serum.

DAY Active Serum posiada dwa składniki aktywne – Liftonin-Xpress® oraz Wyciąg z Białej Perły. Przyczyniają się one do tego, że skóra jest napięta, uelastyczniona, wygładzona i jednolita. Uzupełnieniem serum na dzień jest Night Active Serum.

DAY Active Serum - Parabens Free

15ml

NIGHT Active Serum - Parabens Free

15ml

Przeznaczenie: Każdy rodzaj cery z utratą napięcia i jędrności, skóra z oznakami zmęczenia, stresu; cera dojrzała oraz profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Wskazania: Regeneracja na poziomie komórkowym, odżywienie, ujędrnienie, wygładzenie skóry.

Sposób użycia: Emulsję rozprowadź na czystej skórze twarzy i szyi omijając górne powieki. Stosuj rano pod krem z linii Perfect Beauty.

Efekty stosowania:

  • Widoczny efekt napięcia i liftingu
  • Wzrost jędrności i elastyczności skóry
  • Natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek
  • Wzrost poziomu nawilżenia
  • Widoczne wygładzenie zmarszczek mimicznych
  • Stymulacja procesów naprawczych skóry
  • Wzrost napięcia skóry
  • Codzienna pielęgnacja i regeneracja

Pełna cena katalogowa zestawu: 139,90 zł*

 

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!