Suplement diety w postaci czerwonej herbaty z chelatem chromu w kapsułkach. Ten charakterystyczny napar posiada cudowne właściwości przyspieszające metabolizm. Wspomaga pracę układu pokarmowego i wątroby.  Regularne spożywanie obniża cholesterol i ciśnienie krwi, poprawia pamięć, koncentrację oraz krążenie. Nasza Red Tea jest połączeniem ekstraktu z czystej czerwonej herbaty Pu-Erh z chelatem chromu, które sprzyja szybszemu spalaniu tłuszczu. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób na skorzystanie z dobrodziejstw tych składników. Małe opakowanie sprawia, że możemy zawsze mieć ją przy sobie i w każdej chwili po nią sięgnąć zamiast ciągłego parzenia liści. Z kolei chelat chromu jest pochodzenia organicznego, co podwyższa jego przyswajalność i jest w pełni bezpieczne dla organizmu.

Przeznaczenie: dla każdego, kto chce wspomóc swoją dietę i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej

Sposób spożywania: dwie kapsułki dziennie, które popijamy dużą ilością wody. Wymaga regularnego stosowania w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

Pełna cena katalogowa: 49,90 zł*

Efekty stosowania:

  • pobudza trawienie
  • przyspiesza metabolizm
  • obniża poziom cholesterolu
  • reguluje stężenie glukozy we krwi
  • wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej

Składniki aktywne:

  • Czerwona herbata – zawiera polifenole, które wspierają wątrobę w wydzielaniu żółci, działa pobudzająco na wytwarzanie soków trawiennych i stymuluje pracę jelit, co w efekcie pobudza metabolizm. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników i ułatwia przemianę tłuszczy zanim osiądą w organizmie. Obniża zbędny cholesterol i podnosi nam ten „dobry”, a ponadto dostarcza minerały takiej jak: cynk, magnez, żelazo, selen i witaminę E.
  • Chelat chromu – jego podstawowe działanie to udział w przemianie białek, tłuszczów i węglowodanów, dzięki czemu zmniejsza apetyt na słodycze, zapobiega schorzeniom gospodarki cukrowej oraz miażdżycy, schorzeniom nerwów i mózgu, zawałom serca, a dodatkowo zwiększa wytrzymałość naszych kości.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!