Odżywka o silnym działaniu wzmacniającym, dla włosów narażonych na wypadanie, z tendencją do powstawania łupieżu i o osłabionej strukturze. Zawiera ekstrakt z korzenia tataraku i wyciąg z palmy sabałowej. Pogłębia działanie szamponu z tej samej serii. Poprawia ogólną kondycję włosów. Działa również stymulująco na porost włosów, nadaje im powabną sprężystość i ułatwia rozczesywanie. Odżywka nie zawiera silikonów ani sztucznych barwników.

Składniki aktywne:

  • Ekstrakt z korzenia tataraku – swoje silne działanie wzmacniające zawdzięcza między innymi wysokiej zawartości olejków eterycznych (ok. 5,5%) dodatkowo bogaty jest w garbniki, kwasy organiczne, witaminę C, sole mineralne. Działa przeciwłupieżowo i przeciwłojotokowo, intensywnie wzmacniająco, poprawia ukrwienie skóry głowy oraz stymuluje porost włosów.
  •  Wyciąg z palmy sabałowej – znana jest ze swojego działania przeciw wypadaniu włosów.

Pełna cena katalogowa: 21,90 zł*

Stosowanie: Niezbędną ilość odżywki nanieś na czyste, wilgotne włosy, rozprowadź na całej ich długości i pozostaw na 1-2 minuty. Następnie spłucz wodą.

Najlepsze efekty osiągniesz, myjąc wcześniej włosy szamponem wzmacniającym włosy z naszej serii Perfect Hair.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!