Odżywka wspaniale pielęgnująca cienkie i przetłuszczające się włosy. Zwiększa ich objętość i wytrzymałość. Zawarty w niej ekstrakt z arniki wzmacnia ich elastyczność i intensywnie odżywia, ale przy tym nie obciążając. Nadaje się doskonale dla włosów przetłuszczających się i mających problem z łupieżem. Jej delikatna formuła pogłębia działanie szamponu z tej samej serii. Włosy są mocne, silne, uniesione i łatwo się rozczesują. Odżywka nie zawiera silikonów ani sztucznych barwników.

Składnik aktywny:

  • Ekstrakt z arniki – znany ze swojej skuteczności ze względu na moc pokonywania bariery skórnej. Zawiera cenne flawonoidy i olejek eteryczny bogaty w karotenoidy, kwasy organiczne, aminy oraz fitosterole, dzięki czemu wykazuje silne działanie lecznicze i kosmetyczne. Doskonale pielęgnuje włosy cienkie i przetłuszczające się, łagodzi łupież, zapobiega wydzielaniu łoju, zwiększa wytrzymałość, działa dezynfekująco.

Pełna cena katalogowa: 21,90 zł*

Stosowanie: Niezbędną ilość odżywki nanieś na czyste, wilgotne włosy, rozprowadź na całej ich długości i pozostaw na 1-2 minuty. Następnie spłucz wodą.

Najlepsze efekty osiągniesz, myjąc wcześniej włosy szamponem zwiększającym objętość włosów z naszej serii Perfect Hair.

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!