Szampon łagodnie myjący włosy o działaniu zwiększającym objętość. Idealnie nadaje się do włosów cienkich, a także tych przetłuszczających się. Zawarty w nim ekstrakt z arniki wzmacnia ich elastyczność i sprężystość, nadając im w ten sposób efekt wielowymiarowego uniesienia, które sprawia, że włosy wyglądają wyjątkowo zdrowo i są wyraźnie gęstsze oraz pełne blasku. Szampon polecany również dla osób posiadających tendencję do powstawania łupieżu.

Szampon nie zawiera silikonów, SLES, SLS ani sztucznych barwników.

Składniki aktywne:

  • Ekstrakt z arniki – znany ze swojej skuteczności ze względu na moc pokonywania bariery skórnej. Zawiera cenne flawonoidy i olejek eteryczny bogaty w karotenoidy, kwasy organiczne, aminy oraz fitosterole, dzięki czemu wykazuje silne działanie lecznicze i kosmetyczne. Doskonale pielęgnuje włosy cienkie i przetłuszczające się, łagodzi łupież, zapobiega wydzielaniu łoju, zwiększa wytrzymałość, działa dezynfekująco.

Stosowanie: Nanieś szampon na wilgotne włosy, delikatnie wmasuj, aż do uzyskania piany. Następnie spłucz ciepłą wodą. W razie potrzeby czynność powtórz.

Najlepsze efekty i pełną pielęgnację włosów osiągniesz stosując szampon razem z odżywką zwiększającą objętość włosów z naszej serii Perfect Hair.

Pełna cena katalogowa: 21,90 zł*

*Pełna cena katalogowa nie uwzględnia aktualnych promocji oraz rabatów indywidualnych. Dowiedz się więcej.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!