Zdrowy Uśmiech

Dla pięknego uśmiechu trzeba dbać o swoje zęby nieustannie, nawet jeśli wydaje nam się, że wszystko jest ok, to używanie odpowiednich kosmetyków do codziennej higieny może zaowocować tym, że ten stan utrzyma się zdecydowanie dłużej. Dlatego właśnie Blue Nature dba również o Twój piękny uśmiech. Przygotowaliśmy to, co jest potrzebne dla Twoich zębów, abyś chciała jak najwięcej się uśmiechać każdego dnia.

Pasta do zębów Silver Action

50ml

Pasta do zębów z naturalnymi składnikami, bez szkodliwego fluoru i z dodatkiem nanocząsteczek srebra koloidalnego, które ma silne działanie grzybo- i bakteriobójcze oraz przeciwzapalne, co posłuży osobom z wrażliwymi dziąsłami. Dokładnie czyści zęby, ładnie wybiela, jest superwydajna i oryginalnie smakuje. Odpowiednia mieszanka ziół przeciwdziała osadzaniu się kamienia nazębnego, paradontozie i próchnicy.

Płyn do płukania ust Silver Action

500ml

Płyn do płukania jamy ustnej – koncentrat, uzupełnienie szczotkowania i pasty do zębów. Pozwala długotrwale utrzymać świeży oddech i zapobiega próchnicy. Wypłukuje bakterie, które znajdują się na policzkach, języku i między zębami – tam, gdzie nie dotrze szczoteczka. Płyn jest mieszanką naturalnych olejków eterycznych. Posiada srebro koloidalne w składzie, a ono ma silne działanie przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Nie zawiera konserwantów ani alkoholu. Ponadto utrzymuje zdrowe dziąsła i wzmacnia szkliwo.

Proszek do wybielania zębów White Action

30ml

Proszek usuwa przebarwienia powstałe na zębach w wyniku palenia papierosów, picia herbaty, kawy i wina oraz innych codziennych czynności. Stworzony z mieszanki ekstraktów z ziół i roślin z dodatkiem srebra koloidalnego, nie zawiera w sobie żadnych substancji wybielających chemicznie. Jest to bardzo nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla uzyskania ładnego, białego uśmiechu, który będzie współgrał ze zdrowiem naszych zębów. Preparat wzmacnia dziąsła i oczyszcza jamę ustna.

Szczoteczka do zębów Nano Gold

4 kolory do wyboru, długość: 19 cm

Innowacyjna szczoteczka do zębów! Zastosowane w niej nanocząsteczki złota rozprawiają się z każdą bakterią, dzięki temu zawsze jest czysta i higienicznie bezpieczna w użyciu, chroniona także wtedy, gdy spoczywa w kubeczku. Do stosowania dla całej rodziny, w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może mieć swoją indywidualną bez ryzyka pomyłki.

Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!