Cześć, Nazywam się Magdalena Szewczuk i już od kilkunastu lat jestem związana z doświadczonym Partnerem w biznesie – firmą Betterware. Działalność w Betterware opiera się na sprzedaży bezpośredniej. Od 2007 roku skutecznie rozwijam sieć konsumentów i kreuję Liderów, oferując pakiet korzyści, jakie daje współpraca z firmą. Wykorzystałam w 100% plan marketingowy, który oferuje firma. Przeszłam przez wszystkie szczeble planu marketingowego, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym.  Być może teraz niewiele Ci to mówi, ale gdy zapoznasz się z planem marketingowym – TUTAJ  sprawa będzie wyglądać inaczej. Betterware to firma z angielskimi korzeniami, która ma dziś ponad 90 lat. W ofercie Betterware znajdziesz  produkty codziennego użytku, mnóstwo propozycji dla Ciebie, by ułatwić Ci codzienne obowiązki m.in. sprzątanie, gotowanie czy przechowywanie. Marka Blue Nature należy do firmy Betterware, powstała w 2011 roku z misją, by zdrowie i uroda były dostępne dla każdego. To nie przypadek, że właśnie jesteś na mojej stronie… Może szukasz dodatkowych możliwości, pomysłu na biznes lub po prostu szukasz dobrych produktów?

 • Znajdziesz tutaj informacje na temat tego, jak dbać o siebie  i swoich najbliższych.
 • Poznasz produkty, które skutecznie Ci w tym pomogą.
 • Poznasz możliwości, które mogą zmienić wiele…

Możliwości dla Ciebie

 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – możesz zostać Stałym Klientem i robić zakupy kiedy chcesz i za jaką kwotę chcesz.  W taki sposób ZAWSZE KUPUJESZ TANIEJ  23% (Produkty Betterware i Kosmetyki) 30% (Blue Nature)
 • ZYSK ZE SPRZEDAŻY – możesz zarabiać polecając produkty innym. Wysokość natychmiastowego zysku zależeć będzie od Twoich zamówień.
 • ZYSK Z OBROTU – możesz wykorzystać Plan Marketingowy i zarabiać na początek od 3% do 15% z obrotu, który zostanie wygenerowany przez ludzi, których zaprosisz do współpracy.

TUTAJ „WSZYSTKO MOŻESZ… NIC NIE MUSISZ”

Jeśli chcesz dowiedzieć się :

 • więcej na temat możliwości, jakie mogę Ci zaoferować,
 • skąd biorą się pieniądze w systemie marketingu sieciowego (MLM – multi-level marketing)
 • jak zarobić pierwsze 1000zł razem z nami

…to WIESZ, co robić 😉

  Imię

  Adres email

  Numer telefonu


  Wiadomość


  Akceptuję poniższe warunki:
  Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych drogą elektroniczną (mail, telefon, sms przez Bdirect Magdalena Szewczuk, 51-109 Wrocław, ul. Na Polance 16A lok. 9, NIP: 898-202-20-80) dla celów marketingowych, w szczególności na otrzymanie informacji handlowych i ofert, otrzymanie artykułów i innych bezpłatnych materiałów szkoleniowych, kodów rabatowych na wybrane produkty w sklepie online oraz inne informacje handlowe na podstawie art.10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez firmę na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 (art.6 lit 1 a RODO). Więcej w polityce prywatności: kliknij tutaj.


  Bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!